تولد در دفتر

تولد در دفتر ( بزودی )

برگزاری جشن  تولد همکاران

احتمالا شما هم در سالهای اخیر تجربه ی سوپرایز شدن در محل کار و روز تولدتان داشته اید؛ یا حداقل این تجربه را از زبان دوستانتان شنیده اید. تولدهائی هیجان انگیز، که البته با رعایت ساختار های محل کار و تم های تولد کمی رسمی تر، برگزار شده است. خود من هم این تجربه را چندین بار داشته ام. دلایل برگزاری جشن تولد در شرکت و محل کار کمی بیشتر از یک جشن تولد معمولی است. این جشن های تولد علاوه بر ابراز مهر و توجه که اساس یک برگزاری جشن است، نگاهی است جدید و نو به حمایت از فضای کاری دوست داشتنی در دفاتر کاری که تا همین چند سال قبل تنها به محلی خشک و بی روح برای انجام وظایف تبدیل شده بود. اما کمپانی های بزرگ دنیا سالها است به این نتیجه رسیده اند که، بالابردن بهره وری در سازمان، تنها با داشتن منابع انسانی شاد و راضی بدست می آید. 

تولد در دفتر کار

سفارش آنلاین تولد در شرکت

برگزاری یک جشن تولد کوچک و بزرگ ندارد؛ خیلی هم به محل برگزاری آن وابسته نیست؛ تنها نشانی است از ابراز مهر و توجه، چیزی که در این روزها بسیار بیشتر از قبل به آن نیازمندیم

تولد کارمندان

موضوع برگزاری جشن تولد در دفتر کار در بسیاری از مواقع، یکی از سیاست های مدیران مجموعه ها است. حالا این سوال قطعا برای یک مدیر هم پیش می آید که چه الزام و یا منافعی برای مجموعه ی من در برگزاری جشن تولد کارمندانم وجود دارد؟ قطعا این سوال درستی است؛ چون در یک سازمان بیش از هر چیزی منافع مجموعه در اولویت قرار دارد.  مقالات منتشر شده در این زمینه را مطالعه فرمایید.