اپلیکیشن جشنپ

10 گامی که باید برای برگزاری یک جشن تولد فوق العاده مورد توجه قرار گیرد :

جشن یکشنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۷


در مقالات پیشین به جنبه های مختلف برگزاری یک جشن تولد پرداختیم. برای شما از نحوه ی انتخاب تم تولد، تهیه خوراکی های جشن تولد، تزئین جشن تولد و خیلی دیگر از سرفصل های اصلی یک جشن تولد هیجان انگیز و ماندگار صحبت کردیم. ( قبل از برگزاری هر جشن تولدی شما میتوانید مطالب مفیدی را در بخش مقالات سایت بیابید! ) حالا قصد داریم در 10 گام و بصورت مختصر به شما یک لیست ارائه دهیم. لیستی که در تمامی جشن ها و میهمانی های شما می تواند کاربردی باشد :

  1. دوباره سلائق صاحب تولد. همانطور که همیشه به شما تاکید کرده ایم در تمامی جزئیات به سلائق صاحب تولد توجه کنید. بهترین برگزاری جشن تولد هم اگر در سلیقه ی صاحب تولد نباشد، برای او خیلی خاطره انگیز نخواهد بود.
  2. یک چک لیست کامل از تمامی خریدها و کارهای برگزاری جشن تولد تهیه کنید. لیست خود را چندین بار و بویژه قبل از آغاز میهمانی چک کنید.
  3. یک تم مناسب انتخاب کنید. با توجه به روحیات، سن و سال و محل برگزاری جشن تولد، یک تم تولد مناسب انتخاب کنید. زمانی که یک تم تولد مناسب انتخاب کرده باشید، بسیاری از بخش های دیگر به راحتی قابل اجرا است.
  4. تمامی اجزای تم تولد انتخابی را تهیه کنید. با این کار برگزاری جشن تولد شما یکپارچه و منظم خواهد بود.
  5. یک لیست دقیق از میهمانان تهیه کنید. میهمانان سر زده را هم در برگزاری جشن تولد در نظر بگیرید. بسیار اهمیت دارد که تدارکات شما بر اساس اعداد واقعی میهمانانتان باشد. میهمان ها را هم از تم جشن تولد خود مطلع کنید.
  6. مسئولیت خوراکی های جشن تولد و همچنین میز بار را به یک نفر بدهید. در این صورت اختلالی در خریدها پیش نمی آید. سعی کنید از خوراکی هائی که به راحتی سرو و همچنین جمع آوری می شود استفاده نمائید. فینگرفود یکی از بهترین گزینه ها برای جشن تولد است.
  7. حتما برای تهیه و انتقال به موقع کیک جشن تولد برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. در انتخاب کیک جشن تولد به تعداد میهمانان و سلائق صاحب تولد بسیار دقت کنید. ( برای آشنائی بیشتر با نحوه ی انتخاب کیک جشن تولد می توانید به بخش مقالات سایت مراجعه کنید. )
  8. سیستم صوتی خود را قبل از میهمانی آماده کنید و موسیقی های تولد را در یک CD و یا Ram به صورت یکجا در دسترس داشته باشید. معمولا این موضوعی است که در جشن شما اخلال ایجاد می کند.
  9. برای عکاسی و فیلم برداری از جشن تولد یک مسئول تعیین کنید.
  10. و آخرین توصیه اینکه برای برگزاری جشن تولد و همچنین خود جشن، یک برنامه زمانبندی مناسب داشته باشید تا هیچ کدام از بخش های میهمانی از قلم نیافتد.

شما می توانید در بخش مقالات این سایت در مورد سایر موارد مرتبط با برگزاری یک جشن تولد فوق العاده، مانند انتخاب تم تولد و یا برگزاری جشن تولد در محل کار مطالب جالبی پیدا کنید. امیدواریم لحظات شادی در کنار خانواده هایتان داشته باشید.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر