اپلیکیشن جشنپ

کیک جشن تولد

کیک تولد یکشنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۷


کیک جشن تولد، بخش ماندگار هر میهمانی 
شاید اگر نگاهی به تمام عکس های تولد بیاندازید، کیک جشن تولد پر رنگ ترین المان آن است. با تنوع زیادی که در کیک های موجود در قنادی ها جود دارد، گاهی وقت ها انتخاب یک کیک جشن تولد مناسب کمی سخت می شود. ما در اینجا سعی کرده ایم چند توصیه ی کوتاه برای شما داشته باشیم تا بوسیله آنها بتوانید یک کیک تولد مناسب برای جشن های تولدتان تهیه کنید. برخی از مواردی که در ادامه به آن اشاره می کنیم اموری بدیهی است، اما بعضی وقت ها در کنار سایر کارهایی که می بایست برای برگزاری یک جشن تولد انجام داد، ممکن است فراموش شود.

  • در ابتدا از تعداد میهمانانتان مطمئن شوید. شما می توانید برای هر پنج تا هفت میهمان، یک کیلو کیک در نظر بگیرید. البته که این عدد کاملا نسبی است. پس خواهش می کنم با توجه به تجربیات میهمانی های پیشین کیکی را انتخاب کنید که به تمام میهمانان برسد. حواستان به میهمانان سر زده هم باشد.
  • ترجیحا از یک قنادی نزدیک و خوش نام برای خریداری یک کیک تولد استفاده کنید. کیک تولد بدمزه و یا بدون ظاهر زیبا می تواند تمام زحمت های شما را بر باد دهد. بویژه اگر میهمانی تولد سورپرایز دارید، انتخاب یک قنادی نزدیک به لو نرفتن نقشه ی شما کمک خواهد کرد.
  • در انتخاب طعم و تزئین کیک تولد کودک حتما به سلیقه فرزندتان بیش از هر چیز دیگری اولویت دهید. او باید بیشتر از همه کیک تولدش را دوست داشته باشد. برای همین در انتخاب طعم بسیار دقت کنید. این موضوع در مورد کیک تولد بزرگسالان هم تا حدی صادق است. اما قطعا در این موضوع حساسیت های کمتری وجود دارد. اگر سلامت کیک تولد هم برای شما اهمیت زیادی دارد و یا می خواهید برای سالخورده های میهمانی و یا کودکان، کیکی با میزان قند و چربی کمتر استفاده کنید، می توانید از انواع تارت های میوه ای و یا کیک های رژیمی که در کنار داشتن ظاهری جذاب دارای مضرات کمتری هستند، استفاده کنید.
  • به تم جشن تولد توجه کنید. اگر برای جشن تولد خود تمی انتخاب کرده اید چقدر خوب است کیک تولد را هم در راستای همین تم انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما این است که از یک مشاور استفاده کنید. در حال حاضر موسساتی وجود دارند که می توانند در زمینه ی انتخاب و اجرای تم تولد به شما مشاوره و یاری دهند.
  • شمع روی کیک جشن تولد هم به اندازه ی خود کیک تولد اهمیت دارد. اگر شما قصد سورپرایز کردن صاحب تولد را دارید بهتر است سن دقیق او را بدانید و سپس اقدام به خریدن شمع کنید؛ البته اگر اصلا دلش بخواهد که سن اش بر روی کیک تولدش درج شود. در مورد کیک تولد کودکان شما می توانید از انواع گزینه های جذاب موجود در بازار استفاده کنید، و اگر هم تمی برای تولد انتخاب کرده اید، شمعی در راستای تم تولد خود خریداری کنید.

شما می توانید در بخش مقالات این سایت در مورد سایر موارد مرتبط با برگزاری یک جشن تولد فوق العاده مانند تم تولد برای پسران و دختران مطالب جالب پیدا کنید. امیدواریم لحظات شادی در کنار خانواده هایتان داشته باشید.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر