اپلیکیشن جشنپ

جشن خداحافظ پوشک

جشن یکشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۷

بچه‌ها روح زندگی ان. بدون بچه خونه‌ها شاید سوت و کور شه و گرمیش رو از دست بده. آرزوی هر زوجی اینه که خونش همیشه پر طراوت باشه و کانون گرم خانوادرو حس کنه و این حس دلنشین که به قلب یه قوت عجیب میده با بچه‌ها بدست میاد. برای هر زوجی داشتن بچه‌های سالم و سرحال بزرگترین آرزوئه. لحظه به لحظه‌ی داشتن این حس و بزرگ شدن بچه از همون روزایی که توی شیکم مادر یه جنین کوچیکه که کم کم بزرگ میشه تا موقع دنیا اومدن و اولین حرفاش و اولین قدم‌هاش همه شیرینن و نمیشه دلخوشی اونارو از دست داد.
بزرگ کردن بچه هرچقدر دردسر داره در عین حال شیرینه چون از همون اول یه حس وابستگی و عشق شدید همراهشه. از گریه‌های شبونه‌ی بچه‌ها که دل هر پدر و مادری رو غمگین میکنه تا پوشک عوض کردن همه جزء مراحل بزرگ کردن یه بچن و پدر مادرا با همین دید و با عشق بچه هاشونو بزرگ میکنن. بچه که بزرگ میشه کم کم یه سری از این سختی‌ها میرن و سختیای دیگه جاشون رو میگیره.
بچه دیگه به یه سنی میرسه و باید از پوشک دربیاد و این خیلی برای پدر و مادرها دردسره! میشه همونطور که موقع آروم کردن بچه تو گریه کردن که باهاش بازی میکنن و تکونشون میدن یا موقع پوشک عوض کردن که خیلیا قربون صدقه بچشون میرن، این مرحله رو هم با یه حالت سرگرمی و خوشگذرونی بگذرونن. یه جشن خداحافظ پوشک میتونه بچرو خیلی ذوق زده کنه و کمک کنه همکاری بیشتری با پدر مادرا داشته باشه. میتونین یه جشن کوچیک با تم مناسب شخصیت کارتونی کوچولوتون بگیرین و با پوشک بستن خداحافظی کنین!


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر