اپلیکیشن جشنپ

تم تولد رئال مادرید

تم تولد یکشنبه، ۱۳ آبان ۱۳۹۷

بچه‌ها زیباترین موجودات روی زمین هستن و ماهم هرسال برای این هدیه‌ای که نصیبمون شده رو جشن میگیرم و به فرشته آسمونیمون هدیه میدیم. هیچ مهمونی خاص دیگه ای برای بچه‌ها اندازه تولد خودشون هیجان انگیز و خوشحال کننده نیس. همیشه دوس دارن تولدشون باشه و کلی هدیه و جایزه بگیرن و کادوی تولدی که آرزوشو دارن رو بهتون میگن.

مدرسه که میرن و یاد میگیرن چیجوری بخونن و بنویسن و دیگه از قبل میدونن تولدشون چه روزیه و انتظارشو میکشن. توی مدرسه بچه‌ها خیلی نزدیک همن باهم بازی میکنن و زنگای تفریح همیشه مشغول شیطونی و بازیگوشی‌ان. بچه ها از قبل برای خودشون رویا پردازی میکنن که تولدشون چیجوری باشه دوست دارن همرو دعوت کنن و با همه‌ی دوستاشون بازی کنن.

پسرا معمولا بازیاشونو حتی قبل از خود تولد شروع میکنن و هیچکی نیس که ندونه پسرا عاشق توپ بازی و فوتبالن. حالا که مدرسه‌ها باز شده و درسا شروع شده و دوباره برگشتن پیش همکلاسیاشون دوباره همون شور بازی بهشون برگشته و دوباره بازیگوش میشن. یه توپ فوتبال چهل تیکه هدیه گرفتن یا یه جفت کفش میتونه خیلی خوشحالش کنه ولی میتونه این خوشحالی بیشترم بشه اگه تم تولدش هم فوتبالی باشه.

مگه میشه فوتبالی بود و عاشق کهکشانی‌های رئال نبود؟ خیلی از بچه‌ها که عاشق فوتبالن حتما عاشق رئال و اسطوره‌هاش هستن. حالا اگر تولدشون همه چیز از لیوان یک بار مصرف‌ها گرفته تا کلاه تولد همه تم رئال باشه خیلی تم خوبی میشه و حتما سوپرایز میشن. اگر بچتون فوتبالیه و عاشق رئال مادریده گزینه خوبیه برای خوشحال کردنشون.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر