اپلیکیشن جشنپ

تولد در کافی شاپ؛ یک تولد نو و بی دردسر : ( مزایای برگزاری )

جشن یکشنبه، ۲ دی ۱۳۹۷

در این سری مقالات قصد داریم شما را با یک نوع دیگر از انواع ممکن برگزاری یک جشن تولد ، آشنا کنیم. در این مقاله و مقاله بعدی از تولد در کافی شاپ برای شما می گوییم. موضوعی که به تازگی مورد توجه بسیاری از کسانی بوده که قصد برگزاری یک تولد دورهمی خودمانی را در فضایی کاملا متفاوت دارند. همانطور که در مقالات پیشین مان در رابطه با انواع جشن های تولد و بویژه تم های تولد صحبت کرده ایم، در این مقاله نیز بطور کامل هر آنچه را باید رابطه، با تولد در کافی شاپ بدانید، تا جای ممکن برای شما تشریح می کنیم.

" حتما خیلی از ماها برامون پیش آمده که توی یک کافی شاپ نشستیم و یک دفعه از پشت یک میز صدای دست و موزیک میاد و همه برای دوستشون که احتمالا هم سوپرایزش هم کردن یک جشن تولد کافی شاپ گرفتن. چند وقتی می شه که برگزاری جشن تولد کافی شاپ بین خیلی ها به ویژه جمع های دوستانه ی جوان خیلی باب شده؛ این موضوع دلایل زیادی داره که اتفاقا آخر این مقاله به برخی از منافع جشن تولد توی کافی شاپ می پردازیم. البته برای این که بصورت کامل برای یک جشن تولد در کافی شاپ آماده باشید؛ حتما مقاله ی بعدی ما را در رابطه با گام های برگزاری یک جشن تولد در کافی شاپ را مطالعه کنید و از دست ندهید؛ تا قبل از اینکه این مقاله را آغاز کنیم، بهتون بگم که در بخش مقالات این سایت چندین مقاله ی خوب در رابطه با انواع جنبه های برگزاری یک جشن تولد، از انتخاب تم و تزئینات تا خوراکی ها و هماهنگی ها آماده است.

به نظر ما که تجربه طولانی در زمینه برگزاری جشن تولد و برگزاری میهمانی داریم، یکی از زیبایی های برگزاری جشن تولد، تغییر و خلاقیت در برگزاری یک جشن است. برگزاری جشن تولد در کافی شاپ، یکی از رسم های جدید درکشور ماست که خیلی هم زود محبوب و فراگیر شده. برگزاری جشن تولد هم مانند هر رسم و عادتی، پس از گذر زمان نیاز به تغییر و تحول دارد. اما برویم سراغ اصل موضوع. ما در مقاله اول به شما چند نکته که در برگزاری جشن تولد اهمیت دارد را معرفی می کنیم و پس از آن در مقاله دوم در پنج گام مهم و در عین حال ساده، به شما یاد می دهیم که چطور یک جشن تولد بی دردسر اما دوست داشتنی داشته باشید.

برای شروع، خیلی کوتاه به مزایای اصلی برگزاری یک جشن تولد در کافی شاپ، اشاره می کنیم.
  • راحتی اجرا :

برگزای جشن تولد در کافی شاپ قطعا بسیار راحتتر از برگزاری آن در منزل و یا سالن است. اگر به کافی شاپ آشنایی می روید که دیگر قطعا دغدغه ای نخواهید داشت. راستی این نکته را به خاطرداشته باشید اگر قصد برگزاری جشن تولد در یک کافی شاپ غریبه را دارید، مهمترین رمز اجرای فوق العاده یک جشن تولد در کافی شاپ، داشتن هماهنگی کامل با مدیر کافی شاپ است.

  • خوراکی های دم دست :

یکی از مزایای فوق العاده برگزاری جشن تولد در کافی شاپ موضوع خوراکی های جشن تولد است. قطعا شما هم قبول دارید یکی از سخت ترین مراحل اجرای یک جشن تولد موضوع خوراکی هاست. علاوه بر اینکه شما باید به تنوع سلائق توجه کنید، آماده کردن، چیدمان و جمع آوری خوراکی ها، خود دردسری سردرد آور است. شما می توانید با هماهنگی کافی شاپ و تنها با افزودن چند غذای دلخواه دیگر به منوی روزمره آنها، براحتی و با کمک پرسنل کافی شاپ از میهمانان جشن تولد خود پذیرایی کنید. در این مورد هم یک نکته به شما بگوییم، حتما توجه داشته باشید قبل از روز جشن تولد در مورد منوی خوراکی ها با مدیر کافی شاپ، هماهنگی کافی را انجام دهید و اگر سفارش غذای خاصی خارج از منوی روتین روزانه آنها را دارید، بصورت کامل با او هماهنگ شوید. شما همچنین می توانید مدیر و اعضای کافی شاپ را به برنامه زمانبندی برگزاری جشن تولدتان، آشنا کنید.

  • یک فضای خصوصی یا نیمه خصوصی - انتخاب با شماست

قطعا در این مورد به سلیقه صاحب تولد توجه کنید. با توجه به نوع سلیقه صاحب تولد، شما می توانید کافی شاپ را بصورت کاملا خصوصی و یا نیمه،خصوصی در اختیار داشته باشید. اگر دوست دارید که چند غریبه هم از جشن تولد شما یا دوستتان لذت ببرند، می توانید از یک جشن تولد در جمع لذت ببرید و اگر هم دوست دارید ساعات تولد خودتان و عزیزانتان را در یک فضای کاملا خصوصی جشن بگیرید، می توانید با کافی شاپ هایی که این امکان را به شما می دهند، هماهنگی های لازم را انجام دهید.

حتما مقاله بعدی ما را در رابطه، با گام های برگزاری یک جشن تولد در کافی شاپ بخوانید.

 


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر