اپلیکیشن جشنپ

تولد در کافی شاپ، یک تولد نو و بی دردسر

جشن یکشنبه، ۹ دی ۱۳۹۷

امیدواریم که مقاله قبلی ما در زمینه برگزاری جشن تولد در کافی شاپ را خوانده باشید. در آن مقاله ما به چند نکته و مزیت برگزاری جشن تولد در کافی شاپ پرداختیم. در این مقاله نیز می خواهیم پنج گام در برگزاری یک جشن تولد در کافی شاپ را به شما معرفی کنیم. قبل ازشروع لازم است به شما یادآوری کنم بهتر است در بخش مقالات سایت، مقالات مختلف ما را در رابطه با جنبه های مختلف برگزاری جشن تولد همچون تم تولد، تم تولد بزرگسالان، خوراکی های تولد، تزئینات تولد و چندین عنوان کاربردی دیگر مطالعه نمایید.

گام اول : انتخاب کافی شاپ

در این مورد حتما به سلائق دوستتان توجه کنید، اکر کافی شاپ مورد علاقه ای دارد و یا اینکه سبک خاصی از کافی شاپ ها را می پسندد، سعی کنید محل برگزاری به سلائق او نزدیک باشد. پس از این موضوع به ابعاد کافی شاپ می رسیم. حتما توجه داشته باشد که فضای کافی شاپ گنجایش میهمانان شما را داشته باشد. اگر قرار نیست کافی شاپ را بصورت اختصاصی داشته باشید، حتما با مدیر کافی شاپ در مورد رزرو میز و تعداد میهمانانتان گفتگو کنید و در آخر سعی کنید با توجه به اینکه معمولا ساعت دعوت از میهمانان در اوج ساعت ترافیک است، کافی شاپی با دسترسی آسان برای همه میهمانان را انتخاب نمایید.

 

گام دوم : انتخاب خوراکی های جشن تولد در کافی شاپ

حتما همانطور که در مقاله قبل هم اشاره ای به آن داشتیم، خوراکی های جشن تولد را از حداقل یک روز قبل با مدیر کافی شاپ هماهنگ نمایید و دوباره یادآوری مـی کنیم اگر قرار است از غذای خاصی خارج از منوی کافی شاپ، انتخابی داشته باشید؛ حتما از قبل مدیریت را در جریان آن قرار دهید. شما می توانید در مورد ترتیب و نحوه سرو خوراکی ها نیز با پرسنل کافی شاپ هماهنگ شده و برنامه زمانبندی خود را در اختیار آنها قرار دهید.

گام سوم : تزئینات کافی شاپ

معمولا در صو تی که کافی شاپ را بصورت کامل اجاره نکرده باشید، در انجام تزئینات کمی با مشکل مواجه می شوید. اگر هم قصد برگزاری یک میهمانی سورپرایز را در کافی شاپ دارید، که خوب این مورد بصورت کامل منتفی خواهد بود. اما در صورتی که کافی شاپ را بصورت کامل اجاره کرده اید، می توانید با توجه به تم تولد خود از تزئیناتی همچون بادکنک های هلیومی و یا بادکنک های عددی برای  تزئینات استفاده نمایید. شما همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر با موضوع تزئینات جشن تولد مقاله ما را با همین نام مطالعه نمایید.

گام چهارم : زمانبندی

همانطور که همیشه به،شما یادآوری کرده ایم، زمانبندی جشن تولد یکی از مهمترین موضوعاتی است که، می بایست به آن توجه نمایید. در برگزاری جشن تولد در کافی شاپ این موضوع اهمیت، بسیار بیشتری دارد؛ زیرا که در کنار تمامی هماهنگی های معمول، شما می بایست با تیم اجرایی در کافی شاپ نیز هماهنگ بوده و آنها با برنامه خود آشنا کنید. به شما توصیه می کنیم این هماهنگی ها را چند روز قبل از برگزاری جشن تولد انجام دهید.

گام پنجم : انتخاب تم تولد

تقریبا در تمامی مقالاتی که در رابطه با تولد برای شما نوشته ایم، به اهمیت تم تولد اشاره کرده ایم. به شما توصیه می کنیم حتما این مقالات را بررسی نمایید. اما ذکر چند نکته در رابطه با انتخاب تم تولد برای یک جشن تولد در کافی شاپ، لازم است. قبل از هر چیز به یاد داشته باشید برای اینکه جشن تولد زیباتری داشته باشید، بهتر است یک تم تولد انتخاب کنید. بهتر است این تم مناسب یک فضای عمومی بوده و مهمتر از آن، در سلیقه صاحب تولد باشد. نکته، بعدی در انتخاب تم، توجه به تزئینات است. تمی را انتخاب کنید که تزئینات آن مناسب فضای کافی شاپ باشد و همانطور که پیشتر گفتیم بادکنک های هلیمی و یا بادکنک های عددی ، به نظر گزینه ی مناسبی می آیند. در آخر مثل تمامی گام های قبل، کافی شاپ را هم در جریان تم تولدتان بگذارید. آنها نیز ممکن است با توجه به تجربیات خود، پیشنهاداتی برای شما داشته باشند.

امیدواریم این دو مقاله در رابطه با برگزاری جشن تولد بتواند، راهنمای مناسبی برای شما بوده باشد؛ و مثل همیشه برای شما آرزوی شادی و خوشحالی داریم.

خوشحال می شویم سایر مقالات ما بویژه مقاله برگزاری جشن تولد در دفتر کار را مطالعه بفرمایید.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر