اپلیکیشن جشنپ

تم تولد دندونی دختر

تم تولد یکشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۷

کودکان روح زندگانی هستند که در زندگی ما دمیده شده اند. لحظه‌ی تولد فرزند یکی از شیرین ترین خاطرات برای خانواده است. همه عاشق بچه‌ها هستند و از لحظه لحظه‌ی نگهداری از بچه لذت می‌برند و گاه برای در آغوش گرفتن نوزاد باهم رقابت می‌کنند. همه اتفاقات موقعی که بچه‌ای خردسال در خانه است جالب است. از اولین حرف‌هایی نامفهومی که از دهان بچه بیرون می‌آید گرفته تا اولین گام‌هایی که یک کودک بر می‌دارد.
همه‌ی این لحظات جشن گرفته می‌شود و همه دوست دارند این لحظات را در لنز دوربین‌های خود ضبط کنند. این فیلم‌ها را بارها می‌بینند و هربار از دیدنش ذوق می‌کنند و قند تو دلشان آب می‌شود. یکی از لحظات خاص بزرک کردن یک کودک خردسال وقتی است که دندان در می‌آورند. گرچه کمی کودک ابتدا درد می‌کشد و بی تابی می‌کند و هیچکس نیست که از دیدن بی قراری یک کودک اندوهگین نشود ولی بعد اینکه این دوره گذشت کودک فوق العاده دوست داشتنی و ناز می‌شود.
همه دوست دارند کودک بخندد و با دیدن خنده‌ی کودک و مشخص شدن آن دندان کوچک و بانمک قند توی دلشان آب شود. خیلی خوب است این لحظات جشن گرفته شود و شاید شما هم بخواهید برای این لحظه دلنشین جشن بگیرید. اگر دختر کوچولوی خوشگلی در خانه دارید و تازه دندانش درآمده و می‌خواهید یک جشن کوچک بگیرید خیلی ایده‌ی خوبی است که اگه تم این مراسمم فراموش نکنید.
میشه از تم قرمز دخترونه استفاده کرد و بقیه لوازم تولد هم همه تم تولد باشه یعنی شکل دندون. تم دندونی قرمز رو برای تولد دخترونه‌ و ناز کوچولوی خوشگلتون انتخاب کنید.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر