اپلیکیشن جشنپ

تم تولد تم بارسلونا

تم تولد یکشنبه، ۱۳ آبان ۱۳۹۷

بچه‌ها هدیه‌های خداوند به ما هستن و ماهم هرسال برای این هدیه‌ای که نصیبمون شده رو جشن میگیرم و به فرشته آسمونیمون هدیه میدیم. هیچ مهمونی خاص دیگه ای برای بچه‌ها اندازه تولد خودشون هیجان انگیز و خوشحال کننده نیس. همیشه از شما تاریخ تولدشون رو میپرسن و ازتون میپرسن چندروز مونده و واسه کادوی تولدی که دوس دارن آرزوشاهونو میگن.

مدرسه که میرن و یاد میگیرن چیجوری بخونن و بنویسن و دیگه از قبل میدونن تولدشون چه روزیه و انتظارشو میکشن. توی مدرسه بچه‌ها خیلی نزدیک همن و تاریخ تولد همدیگرو حفظن و به هم دیگه تبریک میگن و از قبلش برای خودشون رویا پردازی میکنن که تولدشون چیجوری باشه همرو دعوت کنن و با همه‌ی دوستاشون بازی کنن. پسرا معمولا بازیاشونو حتی قبل از خود تولد شروع میکنن و هیچکی نیس که ندونه پسرا عاشق توپ بازی و فوتبالن.

حالا که مدرسه‌ها باز شده و درسا شروع شده و دوباره برگشتن پیش همکلاسیاشون دوباره همون شور بازی بهشون برگشته و دوباره بازیگوش میشن. اینکه به یه پسری توپ فوتبال کادوی تولد هدیه بدی میتونه خیلی خوشحالش کنه ولی میتونه این خوشحالی بیشترم بشه اگه تم تولدش هم فوتبالی باشع.

مگه میشه فوتبالی بود و مسی رو دوس نداشت؟ خیلی از بچه‌ها که عاشق فوتبالن حتما عاشق مسی و بارسلونا هستن. حالا اگر تولدشون همه چیز از لیوان یک بار مصرف‌ها گرفته تا کلاه تولد همه تم بارسلونا باشه خیلی تم جذابیه براشون و حتما سوپرایز میشن. اگر بچتون فوتبالیه و عاشق مسی و بارساس تم بارسلونا گزینه خوبیه برای خوشحال کردنشون.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر