اپلیکیشن جشنپ

تم تولد باب اسفنجی

تم تولد یکشنبه، ۱۳ آبان ۱۳۹۷

باب اسفنجی دوست داشتنی دیگه تبدیل شده به یه نوستالژی دوران کودکی. داستان بامزه ی یه موجود زرد و با مزه که تو رستوران کار میکنه و داستانای خنده دار و بامزش همراه دوست همیشگیش پاتریک همه ی مارو خندونده. باب اسفنجی یه کارتون فراتر از نسل هاست و از بچه های 20 سال پیش گرفته تا بچه های پرشور و حرارت این روزا همه عاشق این کارتون بودن و هستن خصوصا پسرکوچولوها.

عروسکای باب اسفنجی، سی دی قسمت های مختلف کارتون هاش و بقیه چیزایی که به باب اسفنجی مربوط میشه تقریبا جزء جدایی ناپذیر هر خونه ای که توش بچه هس حساب میشه. باب اسفنجی مثل بچه ها پاک و ساده و بی آلایشه و برای همین بچه ها سریع باهاش ارتباط برقرار میکنن و عاشقش میشن. میشه برای بچه های فامیل دوست یا بچه های خودتون به بهونه های مختلف گاهی کادوهایی با تم باب اسفنجی کادو بدین مثل عروسکاش، مثل دفتر نقاشی باب اسفنجی یا مداد رنگی با طرح اون کارتون.

اما یکی از کارای قشنگی که میشه کرد و بچه هارو خوشحال کرد اینه که تو تولداشون بیاین و از تم باب اسفنجی استفاده کنین. روی تموم لیوانا بشقابا و روی کلاه تولد همه عکس باب اسفنجی باشه. بچه ها عاشق این تم میشن و وقتی بیان و ببینن لوازم و دکور تولدشون سته و اونم ست باب اسفنجیه سر از پا نمیشناسن و میتونین با این کار فوق العاده خوشحالشون کنین و یه سوپرایز به یاد موندنی برای تولدشون داشته باشین.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر