اپلیکیشن جشنپ

تم تعیین جنسیت

جشن یکشنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۷


آرزوی هر زوج عاشقی اینه که یه روزی بچه دار بشن. خیلیا برای بچه دار شدن و داشتن یه خانواده‌ی سالم و خوشحال نذر میکنن و از خدا میخوان بهشون یه هدیه آسمانی بده. هدیه‌ی آسمانی کوچولوهایی هستن که نور زندگی رو برای خانواده میارن به خونشون عشق ابدی میارن. خیلیا از قبل پیش خودشون رویا پردازی میکنن خونه‌ای پر از بچه‌ی قد و نیم قد، آرزوی داشتن یه دختر که برای باباش ناز کنه یا پسری که بعدا براشون بشه مرد خونه.

همه از قبل فکرایی واسه اسم بچشون دارن و این براشون خیلی شیرینه که یکی توی خونه مامان یا بابا صداشون کنه دختر باشه یا پسر فرقی نداره این یه ضرب المثله. سالم باشه چه دختر باشه چه پسر. این حس شیرین پدر شدن یا مادر شدن خیلی به زوج ها حس قوت میده.

چه خوبه این شادی‌ها این حسهای شیرین جشن گرفته بشهو همیشه سور و جشن خوش یمنه و چه خوبه آدم برای این حس قشنگی که نصیبش شده یه جشن حتی یه مراسم کوچولو بگیره و این شادی رو بین دوست و آشنا تقسیم کنه و نشون بده چقدر توی زندگیش خوشبخته و عشق توی زندگیش حریان داره.

اگه کوچولویی دارین که تو راهه اگه دختره و سر از پا نمیشناسین اگر پسره و کلی ذوق زده شدین براش یه جشن کوچولو با یه تم نزدیک به دختر بودن یا پسر بودنش بگیرین و دوست و آشنا رو دعوت کنین. میتونین فیلم بگیرین و بعدا وقتی کوچولوتون دنیا اومد و بزرگ شد اون رو ببینه و از اینکه عشق و شادی مامان باباشو ببینه ذوق کنه. تم توت فرنگی رو برای دخترتون یا تم زنبوری رو برای پسرتون میتونین انتخاب کنین.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر