اپلیکیشن جشنپ

تزئین جشن تولد با استفاده از تم تولد

تم تولد دوشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۷


در مقالات پیشین به طور مفصل به موضوع برگزاری یک جشن تولد و اجزای آن پرداخته ایم. همینطور تاکید کردیم که مهمترین بخش یک تولد، انتخاب تم جشن تولد است. در این مقاله قصد داریم کمی بیشتر از تم جشن تولد و همچنین تزئین هائی که با انتخاب یک تم تولد می توانید داشته باشید اشاره می کنیم. تزئینات جشن تولد پس از انتخاب یک تم مناسب بسیار آسان تر خواهد شد. امروز در بازار انواع تزئینات با تم های تولد مختلف وجود دارد. به همین دلیل و همانطور که قبلا برای شما گفتیم، اولین موضوع این است که شما از سلائق صاحب تولد آگاه باشید. پس از انتخاب یک تم تولد مناسب؛ حالا نوبت به تهیه اجزای تزئین یک جشن تولد می رسد. شما برای تزئین یک جشن تولد محدودیت های سابق را ندارید و با جزئیات زیادی سر و کار خواهید داشت. اگر خیلی حوصله ی گشتن و جمع کردن اجزای یک جشن تولد را ندارید، می توانید از اشخاص و موسساتی که در این کار تبحر دارند استفاده کنید. آنها می توانند علاوه بر مشاوره در انتخاب یک تم تولد مناسب و همچنین تهیه تزئینات جشن تولد به شما کمک کنند تا راحتتر بهترین انتخاب را داشته باشید. در ادامه به لیست برخی از اجزای تزئین جشن تولد می پردازیم :

 

  1. کیک جشن تولد : خوب از یکی از اصلی ترین بخش های تولد شروع می کنیم. کیک تولد هم یکی از اصلی ترین بخش های تزئین جشن تولد شما خواهد بود. شما می توانید کیک تولدتان را هم دقیقا در راستای تم تولد انتخابی تزئین کنید.

( برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله کیک جشن تولد را از طریق همین لینک مطالعه فرمائید. )

  1. میز خوراکی ها و بار جشن تولد : در تم های تولد موجود در بازار تمامی چیدمان میز خوراکی های جشن تولد، می تواند در یک تم خاص طراحی گردد. منظور من از تمامی اجزای میز بار جشن تولد یعنی : لیوان ها / ظرف ها / قاشق و چنگال / دستمال های کاغذی و هر آنچه که بر روی میز وجود دارد می تواند هم راستا با سایر تزئینات جشن تولد شما باشد.
  2. ریسه ها و نوارهای جشن تولد : قطعا این بخش اصلی ترین بخش تزئینات جشن تولد شما خواهد بود. ریسه هائی با طراحی بسیار متنوع وجود دارد که شما با انتخاب هر تمی موفق خواهید شد ریسه های مرتبط به آن را هم به راحتی بیابید.
  3. بادکنک های جشن تولد : اگر برای فرزندتان جشن تولد می گیرید، قطعا بادکنک بخشی اصلی تزئین جشن تولد شما خواهد بود. پس انتخاب بادکنک های متناسب با تم انتخابی تان را هرگز فراموش نکنید.
  4. کلاه کاغذی و تاج جشن تولد : برای اینکه حداقل در عکس های نهائی یک یکپارچگی و نظم مطابق با تم تولد انتخابی تان داشته باشید می توانید از کلاه های زیبای انواع تم تولد استفاده کنید و صاحب تولد را هم با یک تاج از باقی میهمانان مجزا کنید.
  5. اجزای زیادی دیگری هم برای تم تولد و تزئین جشن تولد وجود دارد که شما می توانید، لیست کامل آنها را با کلیک بر روی این لینک پیدا کنید.

 

شما می توانید در بخش مقالات این سایت در مورد سایر موارد مرتبط با برگزاری یک جشن تولد فوق العاده مانند تم تولد برای پسران و دختران مطالب جالب پیدا کنید. امیدواریم لحظات شادی در کنار خانواده هایتان داشته باشید.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
کد امنیتی

مشاهده دیدگاه های بیشتر