کیک تولد

کیک تولد ( بزودی )

بخش ماندگار مهمانی تولد

با تنوع زیادی که در کیک های موجود در قنادی ها جود دارد، گاهی وقت ها انتخاب یک کیک جشن تولد مناسب کمی سخت می شود. در ابتدا از تعداد میهمانانتان مطمئن شوید. شما می توانید برای هر پنج تا هفت میهمان، یک کیلو کیک در نظر بگیرید در ضمن شما می توانید کیک جشن تولدتان را هم دقیقا در راستای تم تولد انتخابی تزئین کنید. کیک جشن تولد بدمزه و یا بدون ظاهر زیبا می تواند تمام زحمت های شما را بر باد دهد. بویژه اگر میهمانی تولد سورپرایز دارید. در انتخاب طعم و تزئین کیک جشن تولد کودک حتما به سلیقه فرزندتان بیش از هر چیز دیگری اولویت دهید او باید بیشتر از همه کیک تولدش را دوست داشته باشد.

سفارش آنلاین کوکی به دلخواه خودتون با انتخاب طعم و دیزاین، البته شما میتوانید سفارشات اختصاصی خودتون هم برای ما ارسال کنید.

سفارش آنلاین کاپ کیک به دلخواه خودتون با انتخاب طعم و مغزی، البته شما میتوانید سفارشات اختصاصی خودتون هم برای ما ارسال کنید.

سفارش آنلاین کیک تولد به دلخواه خودتون با انتخاب طعم و مغزی، البته شما میتوانید سفارشات اختصاصی خودتون هم برای ما ارسال کنید.

کیک تولدی

سفارش آنلاین کیک جشن تولد

شما می‌توانید از طریق فرم زیر  کیک درخواستی تولد خود را ثبت نمایید و یا از طریق سفارش آنلاین، از کیک های آماده ما انتخاب کنید